Czasami kupno prezentu przerasta nasze umiejętności i nie wiemy co z tym fantem zrobić. Można zaradzić temu w prosty sposób, mianowicie zdecydować się na zamówienie koszulki z nadrukiem lub jakiejkolwiek innej sztuki odzieży z nadrukowanym zdjęciem czy obrazkiem, które wybierzmy. Prosty pomysł a zarazem jakże oryginalny.

Jakość gwarantowana

Na naszym rynku działa sporo różnych firm, które oferują wykonywanie tego typu usług. Zdecydowana większość z nich oferuje nadruk od jednej sztuki, nie ma konieczności zamawiania hurtowych ilości danej pozycji. Wszystko to dzięki wykorzystaniu nowoczesnej metody druku cyfrowego DTG, który jest jedną z najpopularniejszych technik znakowania odzieży, który z niezwykła precyzją i dokładnością oddaje nawet drobne elementy projektu. Dzięki wykorzystaniu technologii DTG można uzyskać najwyższe rozdzielczości nadrukowywanych zdjęć czy wzorów, przy zachowaniu wysokiej jakości. Nadruk cyfrowy cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jest odporny na spieranie a także na warunki atmosferyczne takie jak promieniowanie UV.

Prosto i oryginalnie           

Jak widać przy niewielkim nakładzie sił, możemy zrobić komuś oryginalny prezent, w postaci koszulki z nadrukowanym zdjęciem, które będzie w jakiś sposób upamiętniało jakieś wydarzenie z jego życia, lub będzie po prostu z „jajem”. Od nas tylko zależy co chcemy tam umieścić i jaką technologię zastosować. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem, który bije konkurencje na głowę, jest tutaj druk cyfrowy DTG.