Każdy z nas pewnie był w sytuacji, kiedy stajemy przed koniecznością kupna prezentu, ale chcemy by był nie on banalny, zależy nam na oryginalności. Trudny orzech do zgryzienia prawda? Jednak jest proste rozwiązanie tego zagadnienia, a jest nim zamówienie koszulki z nadrukiem. Na naszym rynku jest sporo firm, które oferują usługi wykonania własnego nadruku na koszulce. Jest z czego wybierać.

Oryginalnie i zabawnie

Dzisiejsza technologia wykonywania nadruków na koszulkach sprawia, że w realizacji projektu będzie ograniczać nas tylko nasza własna wyobraźnia. Nadrukować na koszulkę możemy po prostu wszystko. Od ulubionych zdjęć po wymyślne wzory. Co tylko nam się zamarzy, pamiętajmy jednak o prawach autorskich, nikt nie lubi jak się go kopiuje, a przede wszystkim jest to karalne.

Odpowiednia metoda to podstawa

Wybór odpowiedniej metody do wykonania nadruku na koszulce to pierwsza rzecz nad jaką powinniśmy się pokłonić. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tutaj jest technologia druku cyfrowego DTG, która jedną z najpopularniejszych technik znakowania odzieży, który z niezwykła precyzją i dokładnością oddaje nawet drobne elementy projektu. Pozwala na osiągnięcie bardzo wysokich rozdzielczości przenoszonych na koszulkę zdjęć czy wzorów. Metoda ta jest relatywnie tania i prosta w użytkowaniu, dzięki czemu firmy oferują nadruk od jednej sztuki, czyli nie ma określonego minimum na zamawiany towar. Bardzo wygodna i uniwersalna metoda, zwłaszcza kiedy potrzebujemy tylko jedną sztukę zamawianego towaru.