Mamy tak piękne czasy, że jeżeli chcemy posiadać unikatową odzież, namiastkę własnej kolekcji, to nie musimy być w posiadaniu całej firmy odzieżowej. Wystarczy nam do tego dobry pomysł, unikatowe zdjęcie czy wzór i firma, która zajmuję się wykonywaniem np. nadruków na koszulkach.

Wysoka jakość

Firm zajmujących się tego typu usługami na naszym rynku jest naprawdę sporo i jest z czego wybierać. Zdecydowana większość z nich oferuje wykonywanie nadruków na koszulkach za pomocą druku cyfrowego DTG, który jest jedną z najpopularniejszych technik znakowania odzieży, który z niezwykła precyzją i dokładnością oddaje nawet drobne elementy projektu. Pozwala na osiągnięcie bardzo wysokich rozdzielczości przenoszonych na koszulkę zdjęć czy wzorów. Metoda ta jest relatywnie tania i prosta w użytkowaniu, dzięki czemu firmy oferują nadruk od jednej sztuki, czyli nie ma określonego minimum na zamawiany towar. Bardzo przydatna informacja dla klientów indywidualnych.

Tanie i trwałe

Druk cyfrowy DTG oprócz swoich tanich kosztów produkcji, cechuję się również dużą trwałością wykonywanych nadruków. Wykazują one sporą odporność na uszkodzenia mechaniczne, nie spierają się nawet po kilkukrotnym praniu, a także nie płowieją w słońcu. Dostępnych jest również kilka innych technologii, których używa się do wykonywania nadruków na koszulkach, ale w moje opinii druk cyfrowy DTG wygrywa z nimi wszystkimi w przedbiegach. Ale o tym musicie przekonać się już sami zamawiając swoje własne koszulki z oryginalnym nadrukiem.