Żyjemy w tak pięknych czasach, że jeżeli chcemy być w posiadaniu unikatowej odzieży, jedynej w swoim rodzaju, której nikt inny oprócz nas nie będzie mógł kupić, to nie musimy być milionerami i kupować całej firmy odzieżowej, żeby wyprodukować kolekcje tylko i wyłącznie dla nas. Wystarczy nam odpowiedni pomysł i zdjęcie jakie będziemy chcieli nadrukować na koszulkę. Następnie musimy skorzystać z usług firm, które zajmują się wykonywaniem nadruków na odzież za pomocą np. druku cyfrowego lub DTG i już jesteśmy w posiadaniu kolekcji jakiej nie ma nikt inny.

Nie tylko hurt

Firm, które świadczą tego typu usługi na naszym rynku jest naprawę sporo. Wystarczy wyszukać je za pomocą odpowiedniego hasła w wyszukiwarce i otrzymamy kilkanaście wyników. Firmy te często oferują wykonywanie nadruków od jednej zamówionej sztuki. Nie będziemy więc musieli zamawiać kilku takich samych sztuk. Każda zrealizowana pozycja może być inna i jedyna w swoim rodzaju. A tego przecież chcemy.

Różne metody

Wcześniej przytoczyłem nazwę DTG i druk cyfrowy. Jest to jedna z wielu dostępnych i oferowanych przez firmy metod wykonywania nadruków na koszulkach. Jest ona również najczęściej stosowana przez firmy z branży, ze względu na swoją prostotę i relatywnie niską cenę. W zamian otrzymujemy nadruk w wysokiej rozdzielczości i z olbrzymią ilością odwzorowanych detali pierwowzoru. Naprawdę warto skorzystać i sprawdzić DTG, nie będziecie żałować. Ostatecznie to do nas samych pozostaje decyzja jak chcemy wykonać nadruk, może to być również popularna metoda haftu, ale o tym kiedy indziej.