W dzisiejszych czasach mamy duże możliwości w rozreklamowaniu naszej firmy. Jest tak wiele, że czasem nie wiemy z czego mamy skorzystać, tak aby nasza firma przebiła się na rynku i stała się zauważalna. Warto zacząć od drobnych rzeczy, zwłaszcza że reklama wielkoformatowa i spoty w telewizji mogą być bardzo kosztowne.

Drobne sprawy

Reklamować można się na wszystkim: na długopisach, gadżetach czy odzieży. Zwłaszcza ta ostatnia forma może być bardzo przydatna. Ubrania noszą przecież wszyscy prawda? Na naszym rynku istnieje wiele firm, które zajmują się wykonywaniem nadruków na koszulkach za pomocą różnych technologii. Od nas zależy tylko jakiej metody będziemy chcieli użyć do nadrukowania na koszulkach naszych danych teleadresowych firmy i jej loga. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest tutaj technologia druku cyfrowego DTG, która dzięki swojej prostocie i niskich kosztach produkcji pozwala na osiągnięcie wspaniałych efektów.

Tanio a dobrze

Druk cyfrowy DTG pozwala na uzyskanie własnego nadruku na koszulce za relatywnie niską cenę przy zachowaniu wysokiej jakości produktu końcowego. Metoda ta jest jedną z najpopularniejszych technik znakowania odzieży, który z niezwykła precyzją i dokładnością oddaje nawet drobne elementy projektu. Nawet po długim użytkowaniu kolory nie są wyblakłe i wyglądają jak nowe. Nic więc dziwnego, że duża ilość firm oferuje wykonywanie nadruków na koszulkach metodą druku cyfrowego DTG. Możliwości jest naprawdę sporo, chociaż dla mnie zdecydowanym faworytem jest wspomniana wcześniej metoda DTG.