Mamy tak piękne czasy, że jeżeli chcemy posiadać unikatową sztukę odzieży, z obrazkiem czy zdjęciem, które nam się podoba, to nie musimy kupować całej firmy odzieżowej, żeby takie cudo posiadać. Wystarczy skorzystać z usług firmy, które oferują usługi nadruków na koszulkach metodą DTG i druku cyfrowego. Jest ich na rynku naprawdę sporo.

Szybko, tanio a dobrze

Wspomniany druk cyfrowy DTG jest jedną z najpopularniejszych technik znakowania odzieży, który z niezwykła precyzją i dokładnością oddaje nawet drobne elementy projektu. Można osiągnąć dzięki niemu naprawdę wysokie rozdzielczości nadrukowywanych obrazów na koszulkach. Metoda ta jest relatywnie tania, a przy tym wykazuje sporą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz spieranie. Nawet po długim użytkowaniu kolory nie są wyblakłe i wyglądają jak nowe. Nic więc dziwnego, że duża ilość firm oferuje wykonywanie nadruków na koszulkach metodą druku cyfrowego DTG.

Detal też wchodzi w grę

Dzięki swojej prostocie w użytkowaniu, druk cyfrowy DTG pozwala na nadrukowywanie nawet jednej sztuki odzieży bez konieczności przestawiania całej linii produkcyjnej. Dzięki temu firmy nie nakładają na kupującego limitu zamówionych sztuk, możemy zamówić ich ile tylko chcemy, nawet tylko jedną sztukę. Jest to mocne udogodnienie dla klientów indywidualnych, którym zależy tylko na jednorazowym zleceniu. Inne metody nadruków na odzieży nie pozwalają na takie ustępstwa, lub są po prostu nie opłacalne. To olbrzymia przewaga druku cyfrowego nad innymi metodami.