Firma HFT71 na polskim rynku istnieje od siedmiu lat. W tym czasie zyskała stabilną pozycję, wśród liderów firm zajmujących się drukiem cyfrowym. Jako jedyna firma w Polsce oraz druga w Europie firma HFT71 może pochwalić się posiadaniem specjalistycznej drukarki cyfrowej DTG KORNIT AVALANCHE HD6. Drukarka ta gwarantuje najwyższe nasycenie kolorów, wysoką rozdzielczość oraz najwyższą odporność na spieranie. Priorytetem dla firmy HFT71 jest zadowolenie klienta, dlatego każde zamówienie (nawet nadruki od jednej sztuki) przygotowywane jest w ścisłej współpracy z klientem.

Druk cyfrowy DTG

Dla każdego klienta ważna jest cena usługi. Nowoczesna drukarka cyfrowa pozwala ograniczać koszta druku cyfrowego, ponieważ zużywa o połowę mniej farb, przy czym nasycenie barw i rozdzielczość nadruku na koszulkach utrzymane zostają na najwyższym poziomie. Firma HFT71 za priorytet stawia sobie zadowolenie klienta, realizując zamówienia indywidualne jak również duże zamówienia firm.

Oferta firmy HFT71

Firma HFT 71 posiada bogatą ofertę nadruków cyfrowych różnymi technikami. Na stronie internetowej firmy znaleźć można ofertę druku cyfrowego DTG, sitodruku czy haftu komputerowego. Firma specjalizje się w nadrukach zarówno na odzieży jak i nakryciach głowy. Profesjonalny zespół projektantów stara się dorównać tempa wciąż zmieniającym się trendom przez dopasowanie usług do zmieniającego się rynku i potrzeb klienta. Najważniejsze dla firmy HFT71 jest zadowolenie klientów zarówno indywidualnych jak i firm.