Firma HFT71 na polski rynku istnieje od 2012 roku. Pracownicy firmy na co dzień dokładają wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby klientów zarówno indywidualnych, jak i całych firm odzieżowych. Firma na pierwszym miejscu stawia na dokładności staranność realizowanych projektów. Chcąc nadążyć za wciąż zmieniającymi się trendami, firma inwestuje w rozwój, oraz zakup coraz bardziej nowoczesnego sprzętu. Jako jedna w Polsce firma może się pochwalić zakupem drukarki cyfrowej DTG KORNIT AVALANCHE HD6.

Oferta firmy HFT71

Firma HFT71 z dbałością o każdy detal wykona druki cyfrowe na ubraniach. Firma oferuje nadruki od jednej sztuki w różnych technikach takich jak druk DTG, sitodruk, haft komputerowy. W ofercie można znaleźć również nadruki na koszulce, co więcej istnieje możliwość własnego nadruku na koszulce. Pracownicy oraz projektanci firmy dołożą wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby każdego klienta zarówno firm, jak i osób indywidualnych. Za priorytet firma stawia sobie dostarczenie kompleksowych usług z zakresu produkcji i zdobienia ubrań oraz nakryć głowy.

Realizacja zamówień

Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby zamówienia przygotowane były z największą starannością oraz w możliwie najkrótszym czasu. Każde zamówienie realizowane jest indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie wytyczne klienta. Każdy klient jest dla firmy HFT71 bardzo ważny, dlatego firma stawia przede wszystkim na jakość, czas realizacji oraz konkurencyjne ceny. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej firmy oraz telefonicznie u pracowników firmy.